מכירת הסייל השנתית של דרור קונטנטו! שמלות כלה: 500-5,000 ש"ח ושמלות ערב: 1,000-5,000..לפרטים >>
הסייל השנתי

הצביעו: מי התלבשה הכי יפה בשבוע האופנה?

מה משותף לאלכסה דול, אירה דולפין, לירן רביבו, עדי הימלבלוי, מירי רגב, נטלי לוי ועדן פינס? מעבר לכך שכולן נשים חזקות, כולן הפציצו בלוקים כובשים בתצוגת האופנה של המעצב דרור קונטנטו. מוכנים להחליט מי התלבשה עם הכי הרבה סטייל? הצביעו

תצוגת האופנה של מעצב השמלות דרור קונטנטו שיצאה לדרך ביום ראשון בשבוע האופנה בתל אביב, רשמה נוכחות של הסלביות הלוהטות מהביצה המקומית. התצוגה הייתה לוהטת במיוחד, והתאפיינה בדגמים מיוחדים שכוללים חליפות, שורטים וגלימות מיוחדות. מה שעוד משך את תצוגת ליבנו, זאת העובדה שמלבד זה שהגיעו לתצוגה סלביות מהשורה הראשונה, חלקן הגדול הגיעו לבושות באאוטפיט בעיצובו של קונטנטו, ריספקט.

נראה כי הדבר הבולט בקולקציה החדשה הוא הצבע השחור שמעביר עוצמה נשית רבה. קונטנטו סיפר לנו כי מקור ההשראה של הקולקציה הוא הכוח הנשי והרצון להציג נשים חזקות במלחמה. נראה לפי דגמיו של המעצב כי הוא איננו מפחד להעז ולאתגר את העם הנשי בסקסיות מתפרצת ודגמים חשופים ונועזים. קונטנטו ללא ספק יודע כיצד לעורר כותרות ולכן לא היה לנו שספק שלתצוגת האופנה המטריפה שלו יגיעו שלל הסלביות הלוהטות, וכמובן גם השרה מירי רגב

בין הפרצופים המוכרים אפשר היה למצוא את פנינה רוזנבלום, השלישיה הכובשת- לירון, עמית ונוי רביבוהילה סעדה, מאמנת הכושר של הסלבס אירה דולפיןנטע ברזילי שהולכת להפתיע אותנו באירוויזיון, ריקי בן ארי שהייתה במרחק של חיצ נגיעה מהאירוויזיון, לונה מנסור שלרגע יצאה מהסדרה 'פאודה', עינב בובליל בגזרה מחוטבת בהחלט, הילה סעדה והדוגמנית המצליחה אלכסה דול. גם עדי הימלבלוי לא הייתה יכולה להחסיר אירוע כה חשוב ועדן פינס שהולכת לכבוש אתכם בתוכנית האיט גירלז.

מבין כל הסלביות שהגיעו לבושות בסטייל של קונטנטו ניסינו להחליט מה הייתה לבושה הכי טוב וכאן אתם נכנסים לתמונה. אין ספק שכל סלב הייתה לבושה בצורה מדויקת מכף רגל ועד ראש, בטח כשהיא לבושה בבגדיו של קונטנטו, אך מי בכל זאת לבשה דגם של המעצב יותר טוב מכולן? הצביעו.